Pzt - Cma

8:00 - 18:00

Cmt - Pzr

8:00 - 19:00

Adres:Yakacık Havuz Adresi: Cumhuriyet Mah. Zeytinlik Cad. Seza Sok. No:2 Kartal – Yakacık / İST

Hakkımızda

Olimpiyat Yüzme Kulübü, alanında uzman eğitmen kadrosu ile kaliteli havuzlarda yüzme kursları açmaktadır. Kulübümüz bu yüzme kursları ile profesyonel yüzmeyi öğretmek, bireylerin sosyal anlamda gelişimini desteklemek, kaliteli yaşamasını sağlamak ve tüm bunları keyifli hale getirerek ülkemizde ve uluslararası düzeyde profesyonel yüzücüler yetiştirmeyi hedef edinmektedir.

Ülkemizde son günlerde spora olan ilginin artması sonucu, ‘’Sporu sadece zayıflamak için yaparım. ’’ algısının yerine, ‘’ Spor yaparım; çünkü sağlıklı ve kaliteli yaşamak istiyorum. ‘’ algısının oluşması, hedefimizde kararlı yürümemiz için bir adım daha atmamızı sağlamıştır.

Olimpiyat Yüzme Kulübü olarak hedefimize giden yolda attığımız adımlardan birisi, yüzme kursları ile yüzme sporunu sevdirmek ve öğretmekken diğer adımlarımızı , yüzmenin keyifli yönünü göstermek, yaşam kalitemizi arttırdığını farkettirmek olarak sıralamaktayız. Tüm bunları uzman eğitim kadromuz ile yapmakta, yüzme eğitimi ve yüzme eğitimi sonrası hizmet ve desteğimizi sizlere sunmaktayız. Olimpiyat Yüzme Kulübü olarak her adımımızı sizlerle atmak istemekteyiz.

Gebze yüzme dersi Gebze yüzme kursu Gebze yüzme havuzu Tuzla yüzme dersi Tuzla yüzme kursu Tuzla yüzme havuzu Yakacık yüzme dersi Yakacık yüzme kursu Yakacık yüzme havuzu Pendik yüzme dersi Pendik yüzme kursu Pendik yüzme havuzu Kurtköy yüzme dersi Kurtköy yüzme kursu Kurtköy yüzme havuzu Maltepe yüzme dersi Maltepe yüzme kursu Maltepe yüzme havuzu Küçükyalı yüzme dersi Küçükyalı yüzme kursu Küçükyalı yüzme havuzu Bostancı yüzme dersi Bostancı yüzme kursu Bostancı yüzme havuzu Kadıköy yüzme dersi Kadıköy yüzme kursu Kadıköy yüzme havuzu Ataşehir yüzme dersi Ataşehir yüzme kursu Ataşehir yüzme havuzu Kartal yüzme dersi Kartal yüzme kursu Kartal yüzme havuzu Sancaktepe yüzme dersi Sancaktepe yüzme kursu Sancaktepe yüzme havuzu Sultanbeyli yüzme dersi Sultanbeyli yüzme kursu Sultanbeyli yüzme havuzu Üsküdar yüzme dersi Üsküdar yüzme kursu Üsküdar yüzme havuzu Kaynarca yüzme dersi Kaynarca yüzme kursu Kaynarca yüzme havuzu Uğur Mumcu yüzme dersi Uğur Mumcu yüzme kursu Uğur Mumcu yüzme havuzu