Pzt - Cma

8:00 - 18:00

Cmt - Pzr

8:00 - 19:00

Adres:Yakacık Havuz Adresi: Cumhuriyet Mah. Zeytinlik Cad. Seza Sok. No:2 Kartal – Yakacık / İST

Misyonumuz

Olimpiyat Yüzme Kulübü olarak, gerek yetişkin gerek çocuk yaş grubu ile yüzme sporunda faaliyet göstermekteyiz. Alt sınırı 4 yaş olmak üzere, üst sınırı olmaksızın tüm bireylere yüzme eğitimi vermekteyiz. Özellikle çocuk grubunda hobi, profesyonel spor, fiziksel ve sosyal gelişim; yetişkin grubunda ise yine hobi, profesyonel yüzme, sağlık sorunları ve sosyal gelişimi desteklemekteyiz.

Hijyenik ve güvenli yüzme tesisimizde her bütçeye uygun, bireylerin isteklerini göz önünde bulundurarak, eğitim sonrasında gerekli desteği vermeye hazır bir şekilde yüzme eğitimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yüzme sporunun bireyler üzerinde faydaları tartışılamaz. Günümüzde tüm spor dallarına olduğu gibi yüzme sporuna olan ilgi ve merak gözle görülür düzeyde artmaktadır.

Bu tarz sevindirici gelişmelerin yanında, biz Olimpiyat Yüzme Kulübü olarak her yaş grubundan bireylerin bütçelerini sarsmadan, kazancı değil faydayı baz alarak ve sporcu etik kurallarına bağlı kalarak sizlerin yanındayız. Olimpiyat Yüzme Kulübü olarak ‘ herkes için spor’ anlayışıyla varız.

Gebze yüzme dersi Gebze yüzme kursu Gebze yüzme havuzu Tuzla yüzme dersi Tuzla yüzme kursu Tuzla yüzme havuzu Yakacık yüzme dersi Yakacık yüzme kursu Yakacık yüzme havuzu Pendik yüzme dersi Pendik yüzme kursu Pendik yüzme havuzu Kurtköy yüzme dersi Kurtköy yüzme kursu Kurtköy yüzme havuzu Maltepe yüzme dersi Maltepe yüzme kursu Maltepe yüzme havuzu Küçükyalı yüzme dersi Küçükyalı yüzme kursu Küçükyalı yüzme havuzu Bostancı yüzme dersi Bostancı yüzme kursu Bostancı yüzme havuzu Kadıköy yüzme dersi Kadıköy yüzme kursu Kadıköy yüzme havuzu Ataşehir yüzme dersi Ataşehir yüzme kursu Ataşehir yüzme havuzu Kartal yüzme dersi Kartal yüzme kursu Kartal yüzme havuzu Sancaktepe yüzme dersi Sancaktepe yüzme kursu Sancaktepe yüzme havuzu Sultanbeyli yüzme dersi Sultanbeyli yüzme kursu Sultanbeyli yüzme havuzu Üsküdar yüzme dersi Üsküdar yüzme kursu Üsküdar yüzme havuzu Kaynarca yüzme dersi Kaynarca yüzme kursu Kaynarca yüzme havuzu Uğur Mumcu yüzme dersi Uğur Mumcu yüzme kursu Uğur Mumcu yüzme havuzu